Cookie beleid Hazerswoudseboys

De website van Hazerswoudseboys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen

FEBRUARI 2024

Heren

1,5 KM

 

 

1. Milan van der Valk

 

05:57
2. James van der Giessen

 

06:48
3. Boas Rens

 

06:58

5 KM

 

 

1. Matthijs Horlings   17:43
2. Tim Bibba   20:29
3. Micheal Kooter   21:12

10 KM

 

 

1. Joey Hendriks  AV Haarlemmermeer 32:48
2. Nick van Dalen Spado 36:00
3. Sipke Kastelein   36:36
15 KM    
1. Erik van den Haak Triathlon Bond 59:12
2. Victor Helmus   1:01:41
3. Jerry Kenbeek Triathlon Bond                                        1:01:57
Halve Marathon    
1. Robert Kras   1:22:50
2. Laurens Molenaar   1:24:32
3. Leon van Prooijen

 

                                       1:31:31
Dames

1,5 KM

 

 

1. Mila van Meel   7:30
2. Noor van Wijk   8:20
3. Yara Haket   8:47

5 KM

 

 

1. Emma van Wetten   24:29
2. Rene Veelinnen   24:43

3. Marloes van Strien

 

25:26

10 KM

 

 

1. Martine Bek   43:17
2. Suzanne Kanters   44:40
3. Daniëlle Merbis   47:24
15 KM    
1. Lisanne Helmus   1:12:31
2. Gabry van Leeuwen   1:14:54
3. Daniëlle Vogel   1:17:05
Halve Marathon    
1. Carola van Assen   1:39:57
2. Joyce Eennoschate   1:52:25
3. Eyleen Dover   2:06:59


JANUARI 2024

Heren

1,5 KM

 

 

1. Milan van der Valk

 

06:40
2. Jim Vreugdenhil ARV Ilion 07:40
3. Luke Koot

 

08:10

5 KM

 

 

1. Patrick van Leeuwen AV'47 17:45
2. Tim Bibba   20:15
3. Dammers Bergman   20:25

10 KM

 

 

1. Steven Kramer   36:35
2. Pascal van Noorden   36:46
3. Lenn de Gelder   39:58
15 KM    
1. Victor Helmus Hazerswoudse-Boys 1.02:22
2. Wouter van Straalen   1.03:35
3. Martin van Soest

 

                                 1.04:18
Halve Marathon    
1. Steven Schless   1.16:15
2. Hans Boender   1.24:03
3. Robert Kras

 

                                1.24:26
Dames

1,5 KM

 

 

1. Evi Vreugdenhil ARV Ilion 6:22
2. Noor van Wijk   9:12
3. Saar Dannenberg   9:29

5 KM

 

 

1. Laura Baars AV'47 21:08
2. Daniëlle Merbis AV'47 21:09

3. Mariska van der Ven

 

26:30

10 KM

 

 

1. Martine Bek Thof Running 43:42
2. Suzanne Kanters   45:30
3. Lisanne Helmus-Schuddebeurs Hazerswoudse-Boys 47:25
15 KM    
1. Jesca Verplancken   1.18:17
2. Cleo Verplankcen   1.18:17
3. Annemarie Paalvast AV Waterweg 1.19:20
Halve Marathon    
1. Evita Hoogeveen AV'47 1.27:26
2. Gabry van Leeuwen   1.38:12
3. Ellemieke van Ommen   1.44:20


April 2023

Heren

1,5 KM

 

 

1. Milan van der Valk

 

06:36
2. Sam Vreugdenhil

 

06:54
3. Dani Wassing

 

06:55

5 KM

 

 

1. Jeffrey Volswijk   20:00
2. Bob van der Tholen   20:39
3. Kars Brouwer   20:50

10 KM

 

 

1. Lenn de Gelder   40:25
2. Danny Verburg   40:30
3. Victor Helmus   41:17
15 KM    
1. Danny Binnendijk Vegan Runner 57:36
2. Olivier Dussine   1:07:07
3. Patrick Boog                                    1:08:12
Halve Marathon    
1. Janusz Zieniewicz   1:21:45
2. Martin van Soest   1:30:20
3. Geert-Jan Aafjes

 

                                1:38:31
Dames

1,5 KM

 

 

1. Evi Vreugdenhil   6:14
2. Katie Holleman   6:56
3. Nikkie Pipken   7:03

5 KM

 

 

1. Suzanne Kanters   22:42
2. Julia Vermorken   23:50

3. Tessa de Jong

 

26:04

10 KM

 

 

1. Daniële Merbis AV'47 46:42
2. Lisanne Helmus   48:20
3. Amanda de Arend   48:21
15 KM    
1. Debbie de Jong   1:16:49
2. Tess de Boer   1:26:39
3. Joyce Heersma - van der Kruijk   1:27:40
Halve Marathon    
     
     
     


MAART 2023

Heren

1,5 KM

 

 

1. Dani Wassing

 

06:43
2. Omar Sajid

 

06:50
3. Amin Sajid

 

06:54

5 KM

 

 

1. Maarten Dannenberg   21:40
2. Mason Labordus   21:53
3. Rob Tholen   21:58

10 KM

 

 

1. Martin van Soest   40:35
2. Menno Hoogendoorn   45:05
3. Ed Noorland   47:46
15 KM    
1. Robert Kras   59:17
2. Dave Stolwijk   1:02:32
3. Thijs Timmermans                                    1:04:50
Halve Marathon    
1. Yehir Quiroga   1:18:04
2. Joqo Seixas   1:21:37
3. Patrick van der Sanden

 

                                1:24:42
Dames

1,5 KM

 

 

1. Emi Timmermans   6:44
2. Noor van Wijk   7:48
3. Pien Boere   7:53

5 KM

 

 

1. Gabry van Leeuwen   21:47
2. Julia Vermorken   23:04

3. Paula van der Valk

 

25:12

10 KM

 

 

1. Daniële Merbis AV'47 47:10
2. Armanda van den Arend   48:49
3. Serana van der Zwaan   48:58
15 KM    
1. Janiek van Straalen   1:21:52
2. Lisanne de Wit Loopgasten 1:37.09
     
Halve Marathon    
1. Saskia Heijnen   1:19:37
2. Charlotte van Veen   1:22:53
3. Evita Hoogeveen AV'47 1:28:44
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!